Erzurum Nakliyat, sektöründe, Türkiye ye kaliteli, profesyonel evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. İster Erzurum dan Bursa ya ister Çanakkale den Ankara' ya her ile her semte sorunsuz taşımacılık hizmeti almak için bizi arayın....

Yılların verdiği tecrübe ile firmamız güvenli, itinalı ve ambalajlı taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Sizlere hizmet vermeye karar verdiğimiz andan itibaren 7/24 hizmet politikamız ile 20 kişilik çekirdek kadromuz ve deneyimli elemanlarımız ile şehir içi şehirlerarası ofis ve ev taşımacılığında siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Erzurum Nakliyat Firma olarak bu hizmet kolunda tüm personelimiz dahil olmak üzere bütün kadromuz işinde uzman ve eğitim almışlardır. Firmamiz müsterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile son model araç filosu, teknik donanımları ile 24 saat istediğiniz zaman diliminde size hizmet vermekten kıvanç duyacaktır...

Adı gibi "Uzman işinde Uzman" sloganı ile harekete çıkarak bizden memnun olmuş hizmetimizi beğenmiş diğer referanslarımız gibi sizide referanslarımız arasına katmak için can atıyoruz...

Fotolia_57824835_Subscription_Monthly_M-350x220

 

 

 

 

 

 

Fotolia_55718388_Subscription_Monthly_M-350x220

 

Erzurum Nakliyat Sahibii
Erzurum Nakliyat Sahibi

VEYSEL YAŞAR

Tecrübeli ekibimiz tarafından mobilyalarınız demontajı ve montajı sorunsuz bir şekilde yapılarak tüm eşyalarınız ambalajlanıp kırılacak eşyalarınız kutulanarak itina ile taşınır evden eve nakliyat hizmeti sunulur.

Erzurum Nakliyat Şirketi Müdürü
Erzurum Nakliyat Şirketi Müdürü

MEHMET SEZGİN

Siz sadece taşınmak istediğinizi belirtiniz! Gerisini biz hallederiz. Evden eve nakliyat hizmetimiz aramızdaki güvenle başlar. Kordinasyon ekibimiz geriye kalan tüm işlerinizi halleder.

Erzurum Nakliyat Experİ
Erzurum Nakliyat Experİ

CAHİT YİĞİT

İş yeri taşımacığında özel ekipmanlar kullanmaktayız. Zamanı en iyi şekilde değerlendirip, eşyalarınızın veya makinelerinizin en güvenilir taşıma vasıtasıyla nakillerini gerçekleştirmekteyiz.

about-us_4

SEVGİ ARSLAN

 

Değerli Eşyalarınızı (Antika, Piyano, Askılı tekstil, Özel kurulum ve demontaj gerektiren makineler v.s.) özenle taşıyoruz ve değerine uygun Sigorta yapıyoruz. Taşınma aşamalarına sizinle karar veriyoruz.

about-us_5

MERT YILMAZ

 

Bizim kadromuz tam bir takım işidir ve Bu takımda kimin bulunacağına koordinasyon ekibi belirler. İhtiyacınıza göre montaj-demontaj, elektrik işi, sıhhi tesisatcı ve mobilyacı mevcuttur.

about-us_6

ELA KORAN

 

İster Evden Eve nakliyat olsun isterse ofis ve büro nakliyesi olsun konusunda uzmanlaşmış ekibimiz size hizmet vermektedir. Geleceğimize sizin güveniniz ve memnuniyetinizle yatırım yapmaktayız.