Erzurum Evden Eve Nakliyat’ın Kuruluşu

Erzurum Evden Eve Nakliyat’ın Kuruluşu

Merhaba, ben Fuat Erden.. Sizlere Erzurum Evden Eve Nakliyat şirketini nasıl kurduğumdan bahsetmek istiyorum. 2002 yılında bir sebepten dolayı Elazığ’daki yaşantımı sonlandırarak Erzurum’a gelmeye karar vermiştim. Yaşadığım ili sevmeme rağmen, Erzurum’a giderken biraz çekinmem vardı. Çünkü tanımadığım ve bilmediğim bir şehre adım atarken, özellikle taşınmanın ne kadar zor olacağını düşündüğüm zaman ciddi manada sorunlar yaşayacağıma inanmıştım. O zaman yaygın olmayan ve olanlarında hiçbir şekilde dikkat etmeden taşımacılık işlemi yapmaları, benim korkumu bir kat daha arttırmıştı. Fakat gitmek zorundaydım ve taşınmak içinde bir firma ile anlaşmak zorundaydım.

Elazığ’da karşılaştığım bir firma ile anlaşmamım ardından, hiçbir şekilde bana yardımcı olmadan, eşyalarımı evimden paldır küldür toplayarak taşıma işlemine başladılar. Ne kadar uyarmış olsam da, bu sert tavırlarından hiçbir şekilde taviz vermediler. Oldukça kalitesiz bir araç ve kalitesiz personelleriyle, eşyalarımı zaman yüklerken aralarında boşluk bırakmaları sonucunda, zarar geleceğini düşünmüştüm. Fakat bu yola bir kere çıkmıştım ve dönüşüm yoktu.

Araca eşyaların yüklenmesinin ardından ben Erzurum’a gittim. Daha önceden tuttuğum evime eşyalarım geldiği zaman kontrol ettiğimde, tüm eşyalarımın darma dağın olduğunu gördüm ve çok sinirlendim. Şirketi arayıp durumu bildirdim ama kimse ilgilenmedi. O kadar kızmıştım ki; bu hizmetin kaliteli olması için Erzurum Evden Eve Nakliyat şirketlerine bakmaya başladım. Fakat baktığım zamanda da, hiçbir şekilde kaliteli şirkete rastlamamıştım.

Bu işe el atmam gerektiğini düşündüm. Girişimci bir ruha sahip olmam, zorluklarla karşılaşacağımı bilmeme rağmen vazgeçirmedi. Hemen 2 araç satın alıp, 6 personelle birlikte Evden Eve Nakliyat Erzurum şirketini kurdum. Uzun bir süre insanların çekinmelerine sıcak bakmıştım. Çünkü bundan önceki firmaların, benim karşılaştığım sorunları müşterilere yaşattığını anlayabiliyordum. Fakat yılmadım ve oldukça sağlam bir tempo ve her gelen müşterimizle özenle ilgilenip, en iyi biçimde devam eden hizmet kalitemiz ve asla bitmeyen enerjimizle birlikte, Erzurum’da kısa sürede marka olmayı başardım. Kaliteli referanslar ve insanların bizleri diğer insanlara tavsiye etmesi sonucunda, herkesin tanıdığı ve harika işler çıkartan bir firma olduk.

Şimdi ise, en fazla araca ve personele sahip olmamızın, hizmet kalitemizin de gün geçtikçe gelişmesi ve teknolojiye ayak uydurma isteğimizle birlikte, hizmetlerimiz arasında Asansörlü Taşımacılık Erzurum’u da kattık. İsteğe göre asansör aracımızı da taşımacılık işlemimize sokarak, en yüksek memnuniyeti sağlamaktayız. Her zaman müşterilerimizin memnuniyetini ve 2002 yılında benim yaşadığımı yaşamamaları için çaba göstererek, standart duruşumuzu koruma amacındayız.