Sigortalı Nakliyat

Erzurum Sigortalı Nakliyat Hizmetleri

İnsanların bazı zamanlarda ciddi manada ihtiyaç duyduğu, her aşamasında büyük çözümler istediği ve anlık olarak kaliteli bir hizmet arzu ettiği nakliyat işlemleri, bazen oldukça problemli zamanlar geçirmemizi sağlar. Çünkü profesyonel olarak bu işten anlamayan eşinizi, dostunuzu davet ederek ev taşımada kesinlikle garantiye ulaşamayacağınız gibi, taşırken profesyonel olmamanızın vereceği etkiyle birlikte eşyalarınıza zarar verilebilir. Bu gibi durumların önüne geçmek için başvuracağınız Evden Eve Nakliyat hizmetleri sağlayan şirketlerin, sizlere büyük ölçüde yararı olacaktır. Hayatınızı kolaylaştırıp, taşınma işlemlerinizde büyük ölçüde yarar sağlayacağı gibi, kaliteli bir hizmet almanızın ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak amacıyla karşılanan isteklerinizin hızına da hayran kalacaksınız. Erzurum Evden Eve Nakliyat şirketimiz, sizlere şehir içi veya şehirler arası hizmetin en kalitelisini ve en kolayını sunmaktadır.

Bünyemizde barındırdığımız sayısız personel ve üstün hizmet anlayışıyla birlikte, evinizden alacağımız eşyalarınızı büyük bir özenle ve kaliteli bir dokunuşla yeni taşınacağınız eve kadar taşıyıp, aynı şekilde evinize kadar kurulumunu yaptıktan sonra hizmetimizi sonlandırmaktayız. İstediğiniz tüm ekipmanlarımızın, son model araçlarımızın ve eğitimli personellerimizin yanı sıra, insanların eşyalarına gelecek olası zararların karşılanması, en iyi hizmete ulaşmanızın güvenli olması gibi hususları da göz önünde bulundurarak Sigortalı Nakliyat hizmetini de müşterilerimize sunmaktayız.

Asansörlü Taşımacılık Erzurum, eşyalarınız hangi katta olursa olsun, kendi ekipmanlarımız sayesinde kolaylıkla ve güvenli bir biçimde aşağıya kadar indirip, mükemmel son model araçlarımıza yüklendikten sonra transfer işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu sayede, apartmandan indirilirken duvarlara sürtülerek zarar görmesinin tamamen önüne geçmekteyiz. Aynı şekilde, asansöre ihtiyaç duyulmayacak evlerde ise, ciddi bir özveri ve işinde uzman ekiplerimiz sayesinde, en kısa sürede evden eve taşımacılık hizmetiniz gerçekleştirilmektedir. Taşınırken ilginizi çekecek olan seri çalışma ve güven verici sağlam bir tutumla birlikte, istediğiniz her zaman taşınma işlemi için bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Her koşulda insanlara en iyi hizmeti vermek amacını güden bir çalışma prensibine sahip olan Evden Eve Nakliyat Erzurum şirketimiz, oldukça kaliteli bir işleyişle birlikte, insanların evlerini en güvenli biçimde sağlamakta, taşımaktadır. Sigortalı Nakliyat sayesinde, evinizden taşıdığımız eşyalarınızın tamamı sigortalanmaktadır. Bu işlemler sonucunda oluşacak herhangi bir zarar veya hasar sonucunda, eşyalarınızın tüm masrafları sigorta şirketi tarafından karşılanacağı için, kolaylıkla başvuru yapabilir ve taşıma talebinde bulunabilirsiniz. Sizleri etkileyici sorunların önüne geçmek ve kaliteli bir nakliyat hizmeti almak için hemen sitemize bekliyoruz. En iyi biçimde sorunlarınızdan arınıp, her an iletişim halinde olacağınız nakliyat şirketimiz, sizleri bekliyor.

Erzurum Evden Eve Nakliyat’ın Kuruluşu

Erzurum Evden Eve Nakliyat’ın Kuruluşu

Merhaba, ben Fuat Erden.. Sizlere Erzurum Evden Eve Nakliyat şirketini nasıl kurduğumdan bahsetmek istiyorum. 2002 yılında bir sebepten dolayı Elazığ’daki yaşantımı sonlandırarak Erzurum’a gelmeye karar vermiştim. Yaşadığım ili sevmeme rağmen, Erzurum’a giderken biraz çekinmem vardı. Çünkü tanımadığım ve bilmediğim bir şehre adım atarken, özellikle taşınmanın ne kadar zor olacağını düşündüğüm zaman ciddi manada sorunlar yaşayacağıma inanmıştım. O zaman yaygın olmayan ve olanlarında hiçbir şekilde dikkat etmeden taşımacılık işlemi yapmaları, benim korkumu bir kat daha arttırmıştı. Fakat gitmek zorundaydım ve taşınmak içinde bir firma ile anlaşmak zorundaydım.

Elazığ’da karşılaştığım bir firma ile anlaşmamım ardından, hiçbir şekilde bana yardımcı olmadan, eşyalarımı evimden paldır küldür toplayarak taşıma işlemine başladılar. Ne kadar uyarmış olsam da, bu sert tavırlarından hiçbir şekilde taviz vermediler. Oldukça kalitesiz bir araç ve kalitesiz personelleriyle, eşyalarımı zaman yüklerken aralarında boşluk bırakmaları sonucunda, zarar geleceğini düşünmüştüm. Fakat bu yola bir kere çıkmıştım ve dönüşüm yoktu.

Araca eşyaların yüklenmesinin ardından ben Erzurum’a gittim. Daha önceden tuttuğum evime eşyalarım geldiği zaman kontrol ettiğimde, tüm eşyalarımın darma dağın olduğunu gördüm ve çok sinirlendim. Şirketi arayıp durumu bildirdim ama kimse ilgilenmedi. O kadar kızmıştım ki; bu hizmetin kaliteli olması için Erzurum Evden Eve Nakliyat şirketlerine bakmaya başladım. Fakat baktığım zamanda da, hiçbir şekilde kaliteli şirkete rastlamamıştım.

Bu işe el atmam gerektiğini düşündüm. Girişimci bir ruha sahip olmam, zorluklarla karşılaşacağımı bilmeme rağmen vazgeçirmedi. Hemen 2 araç satın alıp, 6 personelle birlikte Evden Eve Nakliyat Erzurum şirketini kurdum. Uzun bir süre insanların çekinmelerine sıcak bakmıştım. Çünkü bundan önceki firmaların, benim karşılaştığım sorunları müşterilere yaşattığını anlayabiliyordum. Fakat yılmadım ve oldukça sağlam bir tempo ve her gelen müşterimizle özenle ilgilenip, en iyi biçimde devam eden hizmet kalitemiz ve asla bitmeyen enerjimizle birlikte, Erzurum’da kısa sürede marka olmayı başardım. Kaliteli referanslar ve insanların bizleri diğer insanlara tavsiye etmesi sonucunda, herkesin tanıdığı ve harika işler çıkartan bir firma olduk.

Şimdi ise, en fazla araca ve personele sahip olmamızın, hizmet kalitemizin de gün geçtikçe gelişmesi ve teknolojiye ayak uydurma isteğimizle birlikte, hizmetlerimiz arasında Asansörlü Taşımacılık Erzurum’u da kattık. İsteğe göre asansör aracımızı da taşımacılık işlemimize sokarak, en yüksek memnuniyeti sağlamaktayız. Her zaman müşterilerimizin memnuniyetini ve 2002 yılında benim yaşadığımı yaşamamaları için çaba göstererek, standart duruşumuzu koruma amacındayız.